• 7/24 Destek Hattı 0 506 055 52 52
sanal vitamin

Hakkımızda

Kozmo Sağlık Ürünleri 2000 yılından bu yana sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. 2016 yılından itibaren eczanemizde sattığımız reçetesiz, orijinal ve faturalı ürünlerimizi sanal ortama taşıyarak tüketici ile buluşturduk.
Günümüzde çalışan her bir bireyin zaman sıkıntısı bulunmakta. Bu yüzden sanal ortamdan alışveriş yapmak oldukça popüler bir duruma gelmiştir. Bizlerde kurduğumuz sanalvitamin.com ve hepsikasada.com adreslerimizde online satışa başladık.
Sattığımız ürünler %100 orijinal ve faturalı olmakla birlikte, normal piyasa değerinden maddi olarak daha ucuzdur. Çünkü bizler için insan sağlığı her şeyden önce gelir. Bunun yanı sıra tüketicilerin vermiş oldukları adreslere kadar ürünlerimiz teslim edilmektedir.
Aynı zamanda sitelerimizde bulunan irtibat numaralarımızdan mesai saatleri içerisinde bir telefonla, mesai saatleri dışında da mail yoluyla bilgilendirme ve ürünler hakkında ki sorularla alakalı bizlere ulaşabilirsiniz. İade koşullarımız sitelerimizde yer almaktadır.
Sitelerimizde satmış olduğumuz ürünlerin tamamı reçetesiz satılmaktadır. Doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır. Ürünlerimiz sadece besin takviyesi ve destekleyici ürünlerdir. Kesinlikle bir hastalığı tedavi edici amaçla kullanılmaz.
Tüm ürünlerimiz % 100 doğal ürünler olmakla birlikte, ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.